Reklama
Wyświetlenia 3861
5 kwietnia 2023

Manipulator z przyssawkami do przenoszenia ram okien i drzwi

manipulator z przyssawkami do przenoszenia
fot. DALMEC |

Przenoszenie ram – chwytanie  i obracanie.

Manipulator z przyssawkami do przenoszenia ram okien i drzwi.

Praca z produktami o dużych gabarytach sama w sobie jest niemałym wyzwaniem. Kiedy do tego dochodzą jeszcze delikatne produkty drewniane lub szklane, precyzja pracy musi być jeszcze większa. Dzięki wykorzystaniu manipulatora przemysłowego można połączyć wysoką wydajność, precyzję i bezpieczeństwo. 

Jak zaprojektować manipulator?

Oczywiście możesz kupić gotowe urządzenie, natomiast najlepszym rozwiązaniem niewątpliwie jest zakup zindywidualizowanego, spersonalizowanego manipulatora, którego wszystkie elementy zaprojektowane zostały dokładnie tak, aby jak najlepiej odpowiadać na konkretne potrzeby twojego procesu produkcyjnego. 

Specjaliści Dalmec Polska, lidera rynku manipulatorów przemysłowych, to inżynierowie i konsultanci posiadający wiedzę niezbędną podczas całego procesu współpracy z klientem, od koncepcji i projektowania urządzenia po wdrożenie nowych rozwiązań np. z wykorzystaniem balansera równoważącego ciężar ładunku.

Propozycja godna uwagi

Dalmec Polska do przenoszenia ram okien i drzwi proponuje manipulator Maxipartner montowany na kolumnie. Wyposażony jest on w tej wersji w przyssawki przystosowane do chwytania i obracania ram okien i drzwi różnego kształtu i rozmiaru o 180°. Dzięki zastosowaniu balansera praca z manipulatorem gwarantuje bezpieczne operowanie elementami. Zyskuje na tym także efektywność i wydajność procesów, a samo urządzenie jest rekomendowane przez klientów z niego korzystających. 

Dalmec, dobierając system chwytakowy do manipulatora, zawsze bierze pod uwagę zarówno specyficzne wymagania klientów, jak i różne warunki środowiskowe panujące na hali produkcyjnej. Dzięki zastosowaniu indywidualnych rozwiązań oraz specjalnie dobranego projektu, wymiarów i chwytaków, jest w stanie zaproponować klientowi produkt szyty na miarę jego konkretnych potrzeb. 

Jeśli rozważasz zakup manipulatora, ale nie wiesz, jak podejść do tego zadania, skonsultuj się ze specjalistami Dalmec Polska. Wejdź na dalmec.pl i dowiedz się więcej.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
DALMEC POLSKA Sp. z o.o.
05-500, Piaseczno
Pulawska 44
tel.: +48 22 7165724