Reklama
Wyświetlenia 3620
Rozwiązania uszczelnieniowe ISO-Chemie dla energooszczędnej izolacji budynków
fot. ISO-Chemie | Rozwiązania uszczelnieniowe ISO-Chemie dla energooszczędnej izolacji budynków

Kiedy targi BAU 2023 ponownie otworzą swoje wrota w Monachium, ISO-Chemie będzie tam występować jako wystawca. Ten profesjonalista w zakresie uszczelnień fug zaprezentuje nowe i sprawdzone energooszczędne rozwiązania uszczelnień dla nowych budynków i renowacji istniejących.

Odwiedzający targi BAU mogą spodziewać się różnych interesujących innowacji w dziedzinie taśm wielofunkcyjnych oraz świata folii uszczelniających okna i fasady od ISO-Chemie. Projektanci i wykonawcy, którzy pracują z instalacjami montażu stolarki otworowej w warstwie izolacji cieplne, tj. przed ścianą nośną, będą mogli zapoznać się z szeroką gamą różnych systemów montażu przedściennego na stoisku ISO-Chemie. Szczególnie interesujące są indywidualnie dostosowywane płyty konstrukcyjne i systemy PREFAB ISO-Chemie do montażu w warstwie izolacji, które idealnie nadają się do montażu wstępnego w fabryce.

ISO-Chemie zaprezentuje te i inne wysokowydajne produkty uszczelniające do zintegrowanych systemów izolacji cieplnej, ochrony przeciwpożarowej, konstrukcji okiennych, metalowych, drewnianych i fasadowych na targach BAU. Inteligentne rozwiązania do energooszczędnej izolacji budynków pomagają poprawić współczynniki fizykalno-budowlane, takie jak szczelność, trwałe przejmowanie ruchów elementów, odporność na warunki atmosferyczne, izolacja cieplna i akustyczna, a także ochrona przed wilgocią i ogniem oraz stworzyć zdrowy klimat w pomieszczeniach. 

Podczas prezentacji ISO-Chemie na targach BAU 2023 wszystko po raz kolejny będzie obracać się wokół tematu BAUFUGE 4.0 – mówi Kierownik Marketingu Inge Knorn. 

Ten przyszłościowy koncept „Uszczelnienia budynków następnej generacji” został wprowadzony przez producenta w 2017. 

Inge Knorn dodaje: Kładziemy szczególny nacisk na wspieranie architektów i projektantów branżowych, a także wykonawców i handlowców w digitalizacji procesów, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla przyszłościowego planowania, wydajnej realizacji i płynnego procesu montażu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o energooszczędnych rozwiązaniach uszczelnień budynków i systemach montażu w zewnętrznej warstwie izolacji, powinieneś odwiedzić stoisko ISO-Chemie nr 432 w hali B6

Zainteresowane podmioty z branży lekkich konstrukcji metalowych mogą również zapoznać się z rozwiązaniami produktowymi ISO-Chemie w zakresie ISOM SYSTEMY DO KONSTRUKCJI METALOWYCH na stoisku Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekkich Konstrukcji Metalowych (IFBS). Komponenty składające się na ten system są specjalnie dopasowane do wykonań odpornych na zacinający deszcz i wiatroszczelnych konstrukcji dachów i ścian z blach trapezowych, stalowych profili kasetowych i elementów sandwichowych. Oferuje on rozwiązania uszczelnieniowe dla prawie każdej sytuacji połączeniowej w lekkich konstrukcjach metalowych, które spełniają wymagania ustawy o charakterystyce energetycznej budynków, norm DIN 4108, DIN 18542 oraz przepisów technicznych IFBS dla lekkich konstrukcji metalowych.

» Główne stoisko ISO-Chemie: hala B6, stoisko 432

» Stoisko IFBS: hala B2, stoisko 303

ISO-Chemie GmbH
D-7343, Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
fax.: +48718810049
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Magdalena Parzonka