Reklama
Wyświetlenia 4270
20 marca 2023

Kamila Gierszewska Osobowością Branży. DRUTEX Budowlaną Firmą Roku

Kamila Gierszewska Osobowością Branży
fot. DRUTEX | Kamila Gierszewska Osobowością Branży

Za nami Gala Builder Awards, podczas której DRUTEX – jeden z europejskich liderów branży stolarki okienno-drzwiowej – otrzymał dwie ważne nagrody. Wiceprezes Kamila Gierszewska została „Osobowością Branży”, natomiast DRUTEX – „Budowlaną Firmą Roku”.

Wyróżnienie i tytuł „Osobowość Branży” to uznanie dla osobistych, menedżerskich sukcesów w zarządzaniu firmą na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku, a także uznanie skuteczności strategii biznesowej, realizowanej w bieżącym roku w otoczeniu niesprzyjających uwarunkowań zewnętrznych. Ten tytuł za rok 2022 otrzymała Kamila Gierszewska, wiceprezes firmy DRUTEX. 

Pani Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) i włada biegle czterema językami obcymi. Wiceprezes znana jest z tego, że tryska optymizmem i zawsze jest uśmiechnięta, a decyzje biznesowe podejmuje szybko. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój firmy, która jest jednym z liderów branży stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Bardzo cenione jest jej podejście do pracownika. Dzięki swojej charyzmie i nowoczesnemu spojrzeniu na zarządzanie zasobami ludzkimi tworzy miejsce, w którym ludzie chcą i lubią pracować.

Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział za granicą, zdobywamy nowych Klientów, rozwijamy się dynamicznie. Stale rośnie znaczenie marki DRUTEX i jej rozpoznawalność. Wyróżnienia i nagrody stanowią dla nas nie tylko nobilitację, ale też potwierdzają naszą pozycję i znaczenie marki, nad którą pracujemy od prawie czterech dekad. Jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej i staramy się nie zwalniać tempa – zaznacza Kamila Gierszewska.

DRUTEX to firma z blisko 40-letnią tradycją. Oparta wyłącznie na polskim kapitale, założona i kierowana przez Leszka Gierszewskiego. DRUTEX oferuje swoje produkty na całym świecie. Eksport to już ponad 80 procent produkcji. Firma ma rozbudowaną sieć kilku tysięcy partnerów, dzięki którym produkty trafiają do klientów z ponad 40 krajów na wszystkich zamieszkałych kontynentach. Ale, jak zaznacza wiceprezes, DRUTEX dopiero się rozpędza. 

Wyróżnienie i tytuł „Budowlana Firma Roku” jest potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności firmy w branży budowlanej oraz jej osiągnięć w pełnym wyzwań 2022 roku. Tytuł ten przypadł firmie DRUTEX.

Ostatni rok był dla nas najlepszym w blisko 40-letniej historii firmy. Udało nam się zrealizować nasze plany i założenia ponadprogramowo. Umocniliśmy swoją pozycję na rynkach zagranicznych, dzięki wielomilionowym inwestycjom w potencjał produkcyjny, sprawność działania i wizerunek marki. Rokrocznie przeznaczamy setki milionów złotych, by się rozwijać i sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Pracujemy intensywnie nad rozbudową firmy, nad zwiększeniem naszych mocy produkcyjnych, unowocześnianiem parku maszynowego czy automatyzacją i optymalizacją procesów produkcyjnych – zaznacza Prezes.

DRUTEX Budowlaną Firmą Roku

Builder Awards to nagrody dla liderów branży, najlepszych firm i wyróżniających się managerów, reprezentujących wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, generalnych wykonawców i wykonawców robót specjalistycznych, firmy inżynierskie, producentów materiałów budowlanych oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji. 

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 16 marca 2023 roku, w Warszawie, podczas Gali Builder Awards, w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski