Reklama
Wyświetlenia 4041
20 marca 2023

Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS

Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS
fot. Eko-Okna | Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS

Wyposażone w przegrodę termiczną, nowoczesne drzwi stalowe Unico XS są rozwiązaniem sprawdzającym się w budownictwie energooszczędnym. Intrygującą opcją jest możliwość otwierania ich na zewnątrz.

Eko-Okna S.A. rozszerzają swoją ofertę o nowy system zewnętrznych drzwi stalowych Unico XS. Wyposażone są w przegrodę termiczną ze stali nierdzewnej oraz podwójne uszczelki prowadzone po obwodzie, wykonane z dwukomponentowego kauczuku EDPM. Pozwala to na wykorzystanie ich w budownictwie energooszczędnym. Syntetyczny kauczuk wybrany został ze względu na jego trwałość gwarantującą zachowanie parametrów przez wiele lat przy minimalnej konserwacji.

Nowo wprowadzony system drzwi stalowych to rozwiązanie ciepłe i uniwersalne – podkreśla Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien. – Stalowa przekładka termiczna wzmacnia konstrukcję, powalając na tworzenie drzwi o wysokości nawet do 2,4 m, spawane zawiasy posiadają regulację góra/dół, a dopuszczalna grubość szklenia to aż 42 mm, co umożliwia wykorzystywanie dobrze izolujących szyb zespolonych. Dostępne są oczywiście wszystkie opcje szyb bezpiecznych i specjalnych, w tym dekoracyjnych, jakie oferują Eko-Okna. Możliwości aranżacyjne są przebogate.

Wyróżnikiem drzwi Unico XS jest możliwość otwierania ich także na zewnątrz. Jest to rozwiązanie zyskujące na popularności, które może być też dodatkowym atutem dla domów energooszczędnych i pasywnych, gdyż silne podmuchy wiatru dodatkowo dociskają skrzydło drzwi do ościeżnicy, poprawiając w ten sposób ich szczelność.

Połączenie wysokich parametrów technicznych z elegancką estetyką, dużymi przeszkleniami i lakierowaniem proszkowym w kolorach z palety RAL zapewnia możliwość stosowania systemu w nowym budownictwie oraz przy modernizacji starszych budynków.

EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Reklama