Reklama
Wyświetlenia 5032
24 stycznia 2023

MODERNTHERM – nowy system okien SONAROL z okuciem AXOR

MODERNTHERM – nowy system okien SONAROL z okuciem AXOR
fot. AXOR | MODERNTHERM – nowy system okien SONAROL z okuciem AXOR

AXOR Industry EU nawiązał współpracę z czołowym producentem stolarki otworowej – firmą SONAROL. Rok 2023 firmy rozpoczynają od premiery nowego produktu – MODERNTHERM.

Logo SONAROL

MODERNTHERM to najnowszy, sześciokomorowy profil PVC o szerokości zabudowy 80 mm. Klienci mogą nabyć okna w systemie MODERNTHERM z okuciami AXOR u partnerów handlowych firmy SONAROL. Istotnym elementem nowego produktu jest wysoki standard rozwiązań technicznych. Wysoka funkcjonalność i podwyższony poziom odporności na włamania dają przyszłym użytkownikom okien wygodę i bezpieczeństwo na długie lata. Wszystkie produkty AXOR INDUSTRY z grupy okuć budowlanych przechodzą testy na 20 000 cykli otwarć i zamknięć. To daje ponad 30 lat niezawodnej pracy okna.

Każde okno jest wyposażone we wzmocnioną konstrukcję zawiasów nośnych z możliwością regulacji 3D (regulacja w trzech płaszczyznach). Ponadto podnośnik skrzydła z blokadą błędnego położenia klamki ułatwi poprawny najazd skrzydła przy ciężkich i szerokich gabarytach okna. Dodatkowy punkt ryglowania przy zawiasie górnym likwiduje tzw. mostek termiczny i zapobiega utracie ciepła. 

Funkcja uchyłu w nożycy rozszerzona jest o zatrzask antyprzeciągowy, a mikrowentylacja pozwoli rozszczelnić okno i nie dopuścić do nadmiernego skraplania się pary wodnej, co mogłoby skutkować pojawieniem się niechcianej pleśni w całym domu. Każde skrzydło w systemie MODERNTHERM z okuciem AXOR wyposażone jest w podwyższony standard bezpieczeństwa (grzybki MR). Rozbudowa okucia do wyższej klasy RC możliwa jest poprzez zastosowanie większej ilości zaczepów antywyważeniowych.

AXOR INDUSTRY EU
30-384, Kraków
Przemiarki 23/8
tel.: +48 575 115 605
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski
Reklama