Reklama
Wyświetlenia 4648
5 grudnia 2022

Nowość OKPOL: Wyłaz dachowy PVC

Nowość OKPOL: Wyłaz dachowy PVC
fot. OKPOL | Nowość OKPOL: Wyłaz dachowy PVC

W listopadzie firma OKPOL wprowadziła do sprzedaży wyłaz dachowy o profilu wykonanym z PVC, zintegrowany z kołnierzem EPDM. 

VERSA RESET WVR PVC V6, bo taką nazwę przyjęła ta nowość – jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest wodoodporny i nie wymaga konserwacji. Ze względu na kołnierz RESET wykonany z EPDM oraz fabrycznie zmontowane kątowniki wyłaz montuje się w ciągu zaledwie 15 minut. Instalacja jest bezpieczna, gdyż – w przeciwieństwie do kołnierzy aluminiowych – kołnierz RESET nie posiada ostrych krawędzi, którymi dekarz mógłby się skaleczyć.  

Wyłazy WVR PVC V6 można montować w zespoleniach i nie wymaga to zakupu specjalnego kołnierza, więc znacznie ogranicza koszt wykonania połączenia kombi. Wyłaz dachowy VERSA, podobnie jak jego poprzednicy, posiada w komplecie: rynnę odwadniającą, ogranicznik samoczynnego zamknięcia skrzydła podczas prac na dachu, wspornik dachówki, kliny uszczelniające i uchwyt otwierający, który można zatrzymać w 3 pozycjach.  

Niezaprzeczalnym atutem produktu jest jego wygląd. Zwykle producenci proponują proste rozwiązania w zakresie wyłazów, porzucając troskę o wygląd na rzecz funkcjonalności. VERSA RESET WVR zdaje się łączyć te dwa aspekty. Wyłaz, obok bezapelacyjnej funkcjonalności, jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Nie posiada blaszanych ram, jest estetyczny. Wyglądem przypomina designerską taflę szkła położoną na dachu. Pakiet szybowy zyskał emaliowaną ramkę – czarne zacienienie szyby na ok. 4 cm, które jest atutem dającym poczucie elegancji. Oblachowanie zostało wykonane w modnym, antracytowym kolorze RAL 7016. 

  

Okpol Sp. z o.o.
49-318, Skarbimierz - Osiedle
Topolowa 24
tel.: +48 77 404 66 77
fax.: +48 77 411 57 34
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Reklama