Reklama
Wyświetlenia 3542
2 grudnia 2022

FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP

FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP
fot. FAKRO | FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP

Podczas Gali Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP już po raz dwudziesty uhonorowano firmy promujące polską przedsiębiorczość. Firma FAKRO otrzymała zaszczytną nominację w kategorii „Międzynarodowy Sukces”.

Wydarzenie odbyło się 17 listopada br. na Uniwersytecie Rzeszowskim w ramach Kongresu 590. Nagrodę specjalną podczas uroczystej gali otrzymało województwo podkarpackie. Prezydent Andrzej Duda przekazał również dekret potwierdzający przyznanie Rzeszowowi tytułu Miasta-Ratownika. Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP zostały wręczone w siedmiu kategoriach.

To wielka satysfakcja dla wszystkich prezydentów usłyszeć, że firmy, które są do tej nagrody wybierane, także i finaliści, dzięki tym dyplomom, które mają, w wielu przypadkach faktycznie zyskują na wiarygodności, stają się lepszymi, częściej wybieranymi partnerami do kolejnych przedsięwzięć biznesowych, do kolejnych wspólnych działań razem z innymi przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi  – podkreślił prezydent Andrzej Duda.

Prezydent, zwracając się do przedsiębiorców, podziękował im za rozwijanie polskiej gospodarki i że rozsławiają Rzeczpospolitą na całym świeci poprzez swoją działalność oraz myśl techniczną i biznesową. 

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski