Reklama
Wyświetlenia 3510
30 listopada 2022

Rozwiązania Master do ścian osłonowych The Grand Dubai

Rozwiązania Master do ścian osłonowych The Grand Dubai
fot. MASTER ITALY | Rozwiązania Master do ścian osłonowych The Grand Dubai

Dubai Creek Harbour będzie wkrótce jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic mieszkaniowych Dubaju, z eleganckim placem o powierzchni ponad 2,6 miliona metrów kwadratowych, przy którym powstaną setki sklepów, hoteli i prywatnych rezydencji inspirowanych różnymi miastami świata.

W takim kontekście zbliża się do końca budowa The Grand Dubai, jednego z najbardziej imponujących wieżowców dzielnicy, który ze swoimi 62 piętrami będzie dominował nad zatoką Creek i jej tętniącym życiem nabrzeżem. 

Jest to z pewnością jeden z najważniejszych wieżowców w tej nowo budowanej dzielnicy mieszkaniowej Dubaju – mówi Mr. Ayman Adeeb, Gulf Area Manager firmy Master i partner Grupy Master na Bliskim Wschodzie, ze spółką Windar. Technicy firmy Al Barary Aluminium & Glass wraz z kolegami z firmy Zebian Industries, reprezentujący dwie spółki, które zrealizowały dla głównego wykonawcy Al Basti & Mukhta systemy stolarki aluminiowej zastosowane w tym wieżowcu, wybrali akcesoria Master z Linii Empire, naszej kompletnej gamy rozwiązań do ścian osłonowych, wykorzystując ramiona i rygle obwiedniowe dostępne w artykułach z tej linii (kod 1206.22 –1203A.8 – 1252 – 6406.1) oraz klamki typu cremonese z linii ITALIA (kod 6008). Natomiast w rozwiernych drzwiach balkonowych na zewnętrznych elewacjach budynku zastosowano zawiasy z linii Slim Rapid (kod produktu 8060), wybrane przez konstruktorów ze względu na ich opływowy i oszczędzający miejsce kształt oraz szybkość montażu i regulacji.

W rezultacie powstała stolarka aluminiowa o wspaniałym designie, która pozwoliła w pełni osiągnąć cel, jakim było stworzenie znaczącej wartości dodanej do prestiżowego projektu nieruchomościowego, obecnie jednego z najbardziej znanych w Dubaju – skomentował Stefano Loperfido, Sale Area Manager firmy Master. – Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do realizacji tego projektu, będącego kolejnym owocem udanej współpracy z kilkoma spośród największych graczy w branży budowlanej Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którą udało nam się rozwinąć dzięki wspaniałej pracy naszych lokalnych przedstawicieli.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MASTER ITALY s.r.l. con Socio Unico
70014, Conversano (Bari)
s.p.37 Conversano - Castiglione, Km. 0,570 - z.i.
tel.: 601 602 115
fax.: +39 080 4959030