Reklama
Wyświetlenia 4215
23 listopada 2022

OknoPlus: Nadchodzi era ALU – nowe rozwiązania w rodzinie Reveal

Nadchodzi era ALU – nowe rozwiązania w rodzinie Reveal OknoPlus
fot. OknoPlus | Nadchodzi era ALU – nowe rozwiązania w rodzinie Reveal OknoPlus

Choć mogłoby się wydawać, że o aluminiowej stolarce powiedziano już niemal wszystko, OknoPlus zapewnia, że jeszcze wiele przed nami i wprowadza do rodziny Reveal innowacyjne rozwiązanie. Co marka przygotowała dla klientów i inwestorów? Poznajcie Reveal Unique oraz Reveal Loft!

Reveal Unique – autorska technologia DSB

Czy nowoczesne okno aluminiowe może dziś zaskoczyć czymś więcej niż monumentalnym formatem lub jeszcze doskonalszą termiką? Może, a nawet powinno, czego doskonałym przykładem jest Reveal Unique.

To prawdziwa rewolucja w dziedzinie profili ALU i niespotykana technologia, którą dołączamy do oferty jako pierwsi w Polsce – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu marki OknoPlus. – Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach, wprowadzamy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. To innowacja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt.

Technologia STV, używana przy produkcji wielkoformatowych okien PVC, nie tylko zwiększa statykę wielkoformatowych przeszkleń, ale pozwala tworzyć panoramiczne okna, którym niestraszne będą nawet najbardziej śmiałe wizje projektowe. 

Choć funkcjonalność ewoluuje, ulega zmianie, parametry pozostają niezmiennie wysokie. Uw = 0,7 W/m²K, wysoka wodoszczelność i podwyższona odporność na wiatr sprawiają, że te nowoczesne okna mogą stać się niezawodnym uzupełnieniem domów energooszczędnych oraz pasywnych. O spokojniejszy sen domowników zadbają również szyby wklejane na taśmie, najwyższej jakości zaczepy antywyważeniowe oraz okucia Select.

Reveal Loft – minimalizm na miarę XXI wieku 

Są takie projekty, w których nie ma miejsca na żadne kompromisy – zarówno w kontekście wizualnym, jak i funkcjonalnym. Wiekowe kamienice, zabytki, budownictwo postindustrialne lub inspirowane nimi nowoczesne wnętrza oraz bryły wymagają rozwiązań z duszą. Takich, w których innowacje i zdobycze technologiczne tworzą spójną całość z wyjątkowym wzornictwem, nawiązującym do minionych wieków.

Taka właśnie jest druga nowość OknoPlus: Reveal Loft. To, co czyni Loft oknem wyjątkowym, to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm. Dzięki temu zyskujemy w naszym oknie aż 9% więcej szyby, a co za tym idzie – o wiele więcej naturalnego światła.

 

Reveal Unique oraz Reveal Loft, jak dodaje producent, to również 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, pakiet 56 mm w standardzie, ciepła ramka Swisspacer docinana w narożach pod kątem prostym. A to nie koniec niespodzianek. 

Nowe panele drzwi Reveal – możliwości jeszcze bardziej otwarte

Gdy mowa o nowościach, OknoPlus nie zwalnia tempa – do wielu paneli aluminiowych drzwi Reveal dołącza 8 zupełnie nowych propozycji inspirowanych pięknem naturalnego drewna, surowością betonu oraz skrzydło doskonale imitujące fakturę rdzy.

        

Wszystkie premiery oraz cała kolekcja Reveal objęte są atrakcyjnymi rabatami w ramach Zimowej Promocji. Zniżka przy zakupie do 30 grudnia może wynieść nawet 47%

OknoPlus Sp. z o.o.
30-444, Kraków Libertów
ul. Zgodna 55
tel.: 012 2775700
fax.: 012 2775800
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski
Reklama