Reklama
Wyświetlenia 4000
1 kwietnia 2022

Montaż stolarki na wysokościach nigdy nie był tak łatwy

Montaż stolarki na wysokościach nigdy nie był tak łatwy
fot. turbosquid.com | Montaż stolarki na wysokościach nigdy nie był tak łatwy

Dzięki najnowocześniejszemu rozwiązaniu firmy Prime April montaż stolarki na wysokościach nie będzie stanowił już dla nikogo trudności czy wyzwania. 

Jak powszechnie wiadomo, montaż okien czy przeszkleń na wyższych kondygnacjach wiąże się z koniecznością posiadania lub wynajęcia specjalistycznego sprzętu, zdolnego do dźwignięcia stolarki/przeszklenia na daną wysokość. Pociąga to za sobą nie tylko wysokie koszty, ale także wymusza lepsze planowanie logistyczne całego przedsięwzięcia. A gdyby tak wyposażyć własnych monterów w przenośny, poręczny sprzęt, dzięki któremu mogliby samodzielnie przenieść okno/przeszklenie na dowolną wysokość? 

Takie założenie przyświecało inżynierom i projektantom z Prime April, którzy opracowali to rozwiązanie: Bardzo zależało nam na tym, aby zapewnić monterom jak największą swobodę pracy i uniezależnić ich od ciężkiego sprzętu, jaki potrzebny był dotychczas na budowie. Przewidujemy, że nasze przenośne zestawy Smart-Jet zrewolucjonizują branżę. 

Producent zapewnia, że zestawy Smart-Jet pojawią się na rynku jeszcze w tym roku i pozwalać będą na montaż nawet ciężkich konstrukcji, takich jak drzwi przesuwne HST. Prime April zastrzega, że w zależności od wagi stolarki i siły chwytu poszczególnych monterów, uzależniona będzie liczba osób potrzebnych do osadzenia okna/przeszklenia. Co niezmiernie ważne, Smart-Jet zasilany ma być recyklatem PVC, tak więc będzie to ekologiczne rozwiązanie, które przysłuży się także środowisku. 

Materiał z okazji Dnia Prima aprilis

Redaktor:

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592