Reklama
Wyświetlenia 3813
31 marca 2022

Master przedstawia nowy Ween Hide 180 – niewidzialna ewolucja

Master przedstawia nowy Ween Hide 180 – niewidzialna ewolucja
fot. MASTER | Master przedstawia nowy Ween Hide 180 – niewidzialna ewolucja

Grupa Master otwiera 2022 r., promując NOWY WEEN HIDE 180. Jest to najbardziej zaawansowana i oparta na najwyższych parametrach wersja serii WEEN z chowanymi zawiasami i kątem otwarcia do 180°. 

NOWY WEEN HIDE 180 składa się z różnych elementów, które umożliwiają obsługę wszystkich typów otwierania: rozwierno-uchylnych, rozwiernych i uchylnych. Cały system został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał podstawowe wymagania nowoczesnego rynku stolarki aluminiowej, takie jak niezawodność i trwałość w czasie.

WEEN HIDE 180 powstał dla systemów z eurorowkiem (CE), a nowe zawiasy chowane zostały wyposażone w dźwignie ze stali nierdzewnej 304 i ocynkowane elementy total black, aby zapewnić bardzo wysoką odporność na korozję (klasa 4), a także zagwarantować trwałość w czasie. System ten w przypadku otwierania rozwiernego i rozwierno-uchylnego ma nośność 130 kg przy kącie otwarcia 180° i 150 kg ze wspornikiem skrzydła (ograniczającym otwarcie), natomiast dla otwierania uchylnego jego nośność wynosi 200 kg.

WEEN HIDE 180 został przetestowany przy maksymalnym otwarciu i maksymalnej nośności w laboratoriach MasterLAB na wszystkich typach i rozmiarach ościeżnic, aby zapewnić stuprocentową gwarancję doskonałego działania na drzwiach balkonowych i oknach.

Wśród atutów HIDE 180 trzeba wymienić łatwość i szybkość montażu, co stanowi wspólną cechę akcesoriów należących do PROGRAMU WEEN.

» DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

System montażu oparty na szybkozłączkach, z rozłączonymi górnymi i dolnymi zawiasami, zapewnia maksymalną wydajność przy produkcji skrzydła i ościeżnicy, a wszystkie elementy są łatwe do zamontowania za pomocą kołków, krzywek i klipsów mocowanych na zatrzask. Cała sekwencja montażu nowego WEEN HIDE 180 jest dokładnie, krok po kroku, przedstawiona na MasterTube, firmowym kanale Youtube z tutorialami wideo dotyczącymi naszych produktów.

Łatwe i szybkie są również wszystkie regulacje, które można wykonać za pomocą klucza sześciokątnego 3 mm. Dolne zawiasy są regulowane szczelinowo w zakresie -1/+2,5 mm oraz na wysokość +2 mm, natomiast ramiona górnych zawiasów mogą być regulowane na docisk +1/-1 mm oraz szczelinowo +4 mm; ponadto zawiasy są wyposażone w rygiel zabezpieczający, który ułatwia zapewnienie idealnej współpłaszczyznowości na zawiasach.

NOWY WEEN HIDE 180 doskonale wpisuje się w koncepcję modułowości PROGRAMU WEEN: można zakupić osobno zestawy ryglujące oraz zawiasy, z kolei te ostatnie są dostępne w kompletach (zespół zawiasów do otwierania prawego lub lewego) lub pojedynczo (zawias górny i zawias dolny).

Jakość materiałów konstrukcyjnych, duża elastyczność rozwiązań, łatwość montażu i regulacji NOWEGO WEEN HIDE 180 są niewątpliwie wartościami dodanymi linii, która rozwija się, zwiększając uniwersalność PROGRAMU WEEN firmy Master, aby uczynić kolejny krok w przyszłość akcesoriów przeznaczonych do wszystkich typów otwierania.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MASTER ITALY s.r.l. con Socio Unico
70014, Conversano (Bari)
s.p.37 Conversano - Castiglione, Km. 0,570 - z.i.
tel.: 601 602 115
fax.: +39 080 4959030