Wyświetlenia 4528
7 marca 2022

Docieraj z oknami do architektów i projektantów

Docieraj z oknami do architektów i projektantów
fot. Bimobject | Docieraj z oknami do architektów i projektantów

BIM staje się coraz popularniejszy nie tylko pośród architektów. Jego potencjał zauważają także producenci. Czy zatem producenci okien mogą wykorzystać BIM w swoim biznesie?

Czym właściwie jest BIM?

BIM, czyli modelowanie informacji o budynku, to cyfrowy proces budowlany oparty na współpracy. Każdy projekt BIM jest oparty na modelu 3D, którego elementami są parametryczne, cyfrowe repliki produktów danego producenta (obiekty BIM). Dane są gromadzone we wspólnym środowisku danych, w którym wszystkie informacje o projekcie są aktualizowane i udostępniane zainteresowanym stronom.

Producent w BIM

BIM to nie tylko teoria i narzędzie przyszłości. Już teraz pojawiają się przepisy budowlane regulujące wykorzystanie BIM, a kolejni producenci dołączają do wyścigu o znalezienie się w specyfikacji projektowej w tejże technologii. Nie chodzi tylko o to, że BIM będzie odgrywał wiodącą rolę w przyszłości. BIM będzie podstawą branży budowlanej. Jak jako producent okien możesz uzyskać przewagę we wspomnianym wyścigu? - Musisz dostarczyć obiekty BIM.

Jeżeli chcesz poznać podstawy BIM, dowiedzieć się o dodatkowym kanale dotarcia do grupy docelowej, wzmocnić swój marketing i sprzedaż o nowe narzędzia oraz stać się częścią projektów architektonicznych, to przygotowaliśmy e-book specjalnie dla producentów okien.

A w nim dowiesz się:

» Czym jest BIM (Building Information Modelling)

» Czym są obiekty BIM?

» Czy producent potrzebuje obiektów BIM?

» Jak przedstawiają się statystyki producentów okien na bimobject.com

» Pobierz bezpłatną kopię

Artykuł promocyjny

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592