Reklama
Wyświetlenia 3713
3 marca 2022

Nowy selektor pozycji klamki martellina od Master Italy

Nowy selektor pozycji klamki martellina od Master Italy
fot. MASTER ITALY | Nowy selektor pozycji klamki martellina od Master Italy

Nowy selektor pozycji klamki martellina firmowany przez Master Italy, umożliwiający ustawienie klamki na środku ościeżnicy.

Montaż klamki typu martellina na ościeżnicach dwuskrzydłowych od zawsze wiązał się z problemem braku możliwości ustawienia klamki dokładnie na środku okna, a tym samym z koniecznością jej nieestetycznego przesunięcia, które w przypadku nowych profili o minimalistycznym wzornictwie jest jeszcze bardziej widoczne.

Wprowadzając do swojej oferty selektor pozycji klamki 12,5 mm (Art. 3632), Master Italy daje montażystom okien możliwość ustawienia klamek martellina idealnie na środku okna, co poprawia jego wygląd, zapewniając optymalny design ościeżnicy. Nowy selektor pozycji klamki ma uniwersalne zastosowanie ze względu na jego kompatybilność  ze wszystkimi klamkami typu martellina z trzpieniem 7 mm. Ponadto wysunięcie trzpienia 42 mm (po stronie klamki) umożliwia jego dostosowanie do szerokiej gamy profili minimalistycznych.

System składa się z szyldu i pokrywy szyldu ze znalu, z krążków linowych ze stali toczonej C40 oraz sworzni ze stali ocynkowanej – wysokiej jakości materiałów tworzących produkt, który został przetestowany w laboratoriach MasterLAB, aby zapewnić jego maksymalną wytrzymałość i trwałość. Montaż systemu jest szybki i prosty, obejmuje standardową obróbkę profilu z wykorzystaniem klasycznych 3 otworów o rozstawie 43 mm oraz obróbkę specjalną, inną dla każdego typu klamki martellina, wykonywaną na obudowie centrującej (montowanej na słupku skrzydła głównego).

Nowy selektor pozycji klamki martellina firmy Master Italy jest kompatybilny z jej wszystkimi liniami klamek, od klamki Comfort po klamkę Italia z linii Karma, i stanowi kolejne inteligentne rozwiązanie dla montażystów stolarki okienno-drzwiowej, umożliwiające wyeliminowanie problemu estetycznego oraz wzbogacenie produktu końcowego o wartość dodaną.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MASTER ITALY s.r.l. con Socio Unico
70014, Conversano (Bari)
s.p.37 Conversano - Castiglione, Km. 0,570 - z.i.
tel.: 601 602 115
fax.: +39 080 4959030