Reklama
Wyświetlenia 4960
21 stycznia 2022

Nowa siedziba oknonet.pl nabiera kształtu

Nowa siedziba oknonet.pl przy ulicy Ogrodowej w Wałbrzychu
fot. oknonet.pl | Nowa siedziba oknonet.pl przy ulicy Ogrodowej w Wałbrzychu

Choć na oknonet.pl nie brakuje informacji o nowych inwestycjach, to okazja, żeby wspomnieć o zmianie własnej siedziby, trafia się bardzo rzadko. Dlatego też korzystamy z niej i w kilku zdaniach przybliżamy Państwu własną realizację.

Nowa siedziba naszej redakcji znajdować się będzie przy ulicy Ogrodowej w Wałbrzychu. Wiemy, że dla Państwa, naszych czytelników i klientów, fizyczna siedziba oknonet.pl ma niewielkie znaczenie, ale dla nas będzie to odczuwalna zmiana. Prace remontowe są w trakcie, więc na finalny efekt trzeba jeszcze poczekać. Niemniej jednak już dziś chcielibyśmy podziękować firmom KRISPOL, KMT i WW OKNA. Dzięki współpracy z KRISPOL siedziba pochwalić się będzie mogła pięknymi oknami, a dzięki współpracy z KMT – równie urokliwymi drzwiami. Za sprawną obsługę zamówienia i trwający montaż dziękujemy natomiast firmie WW OKNA z Wrocławia. Poniżej garść zdjęć z trwających prac remontowych. 

Zastosowane produkty w realizacji: 

» Okna FEN 82 na profilach marki SALAMANDER to połączenie optymalnej konstrukcji ram i skrzydeł, przemyślanego systemu uszczelek oraz 3-szybowych, energooszczędnych pakietów, które pozwalają na znaczącą redukcję strat ciepła i osiągnięcie współczynnika Uw=0,72 W/m²K. To sprawia, że okna FEN 82 doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach.

» Drzwi KMT 75 PLUS to idealne rozwiązanie przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego (grubość skrzydła 75 mm, szeroki wybór ościeżnic, wzorów i kolorów). Drzwi cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, a ich dodatkowym atutem jest możliwość łączenia z naświetlami i dostawkami. 

Redaktor:

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592