Reklama
Reklama
Wyświetlenia 3885
20 września 2021

Zintegrowane i ekologiczne rozwiązania Fromm

Zintegrowane i ekologiczne rozwiązania Fromm
fot. Fromm | Zintegrowane i ekologiczne rozwiązania Fromm

FROMM POLAND Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiej firmy FROMM HOLDING AG – globalnego eksperta dostarczającego rozwiązania usprawniające systemy pakowania i zabezpieczania produktów.  

FROMM dostarcza automatyczne systemy wiązania taśmą PET do różnych branż i zastosowań. Oferuje szereg zaawansowanych technologii, które zwiększają moce produkcyjne klientów. Dostępne są wielorakie rozbudowane opcje wyposażenia jak również istnieje możliwość zaprojektowania niestandardowego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

fromm 9 21 2

Maszyny FROMM opierają się na modułowej platformie umożliwiającej jej elastyczne dostosowanie do różnych opcji. Rozwiązania FROMM można łączyć z systemami transportu, aplikatorami etykiet, strefami bezpieczeństwa i robotami, tak aby uzyskać idealną integrację rozwiązań. Każdy system zabezpieczenia produktów można dopasować do potrzeb klienta.

Octomeca jest częścią grupy Fromm od 2017 roku i specjalizuje się w automatycznych maszynach do owijania ładunków folią stretch. Z biegiem lat opracowane zostały rozwiązania dla przemysłu meblowego, budownictwa, przemysłu drzewnego, hutnictwa, przemysłu papierniczego i logistyki. Dzięki konstrukcji maszyn opartej na platformie modułowej istnieje możliwość zaproponowania elastycznego rozwiązania spełniającego wszelkie wymagania odbiorcy.

fromm 9 21 1

Zintegrowane rozwiązania FROMM są projektowane, uruchamiane i testowane tak, aby zapewnić płynną pracę z pozostałymi komponentami linii produkcyjnej. Po instalacji systemy są zarządzane przez zespół serwisowy, który oferuje konserwację, szkolenia i diagnostykę. Produkty FROMM, takie jak taśmy PET czy folie stretch są stale udoskonalane, tak aby uzyskiwały jak najwyższą wydajność przy jak najmniejszym zużyciu materiałów. Do produkcji używane są płatki PET – odzyskane z butelek i przetworzonych na wysokiej jakości półprodukt. W ten sposób uzyskane taśmy i folie spełniają wysokie normy ekologiczne. Produkowany papier do poduszek powietrznych nadaje się do recyklingu i jest biodegradowalny. 

Naszym celem jest redukcja konsumpcji zasobów naturalnych, zwielokrotnienie użycia produktów i recykling materiałów. Zapraszamy do współpracy! – zachęcają przedstawiciele FROMM. 

Fromm Poland Sp. z o.o.
00-705, Warszawa
Nadrzeczna, 17a
tel.: 224875247
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski