Reklama
Wyświetlenia 4016
7 kwietnia 2021

Steel and Loft – specjaliści od drzwi i przeszkleń loftowych

Siedziba Steel and Loft
fot. Steel and Loft | Siedziba Steel and Loft

Pomysł na założenie przedsiębiorstwa Steel and Loft rozwijał się w świadomości Pana Andrzeja Nowaka długo, a powstał z chęci tworzenia czegoś bardzo trwałego. Wybór padł na stal.

Pan Andrzej był dyrektorem operacyjnym w firmie z sektora motoryzacji. Choć trudno było mu podjąć decyzję o prowadzeniu dwóch firm jednocześnie, to okazało się to możliwe. Z czasem zdecydował o pełnym zaangażowaniu się w firmę produkcyjną, którą nazwał Steel and Loft. 

Mamy bardzo jasno określone cele, a co z nich wyjdzie, to czas pokaże. Marzenie o własnym zakładzie produkcyjnym to również, a może przede wszystkim rodzinna tradycja. Choć początki nie są łatwe, to doświadczenie biznesowe i życiowe, nabyte podczas mojej emigracji kolejno w Kalifornii i Kanadzie spowodowało, że nie poddaje się łatwo – tłumaczy Pan Andrzej Nowak.

Głównymi produktami w ofercie są drzwi loftowe oraz przeszklenia loftowe. Przedsiębiorstwo wykonuje garderoby loftowe i wszystko, co wiąże się z tym konkretnym stylem w wyposażeniu wnętrz. W połowie roku 2021 do oferty mają zostać włączone drzwi przeciwpożarowe, wykonane całkowicie według własnej konstrukcji. W obszarze zainteresowań firmy są wszelkie konstrukcje stalowe, takie jak np. zadaszenia garażowe. Design i jakość wykonania to główne aspekty, w których Steel and Loft chce się wyróżniać. Równie ważna jest także różnorodność produktów.

 

Oferta Steel and Loft jest skierowana do wszystkich. Klientami przedsiębiorstwa są zarówno prywatni inwestorzy, jak i firmy deweloperskie. Moda na przeszklenia loftowe czy drzwi loftowe przybyła do nas z zachodu i jest to trend, który zyskuje na popularności. 

SteelandLoft
05-500, Piaseczno
Puławska 34
tel.: 575 673 899
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski