Reklama
Wyświetlenia 4084
17 grudnia 2020

CALUWIN – kalkulator komfortu i korzyści energetycznych teraz z funkcją kompensacji ciśnienia za pomocą SWISSPACER Air

CALUWIN – kalkulator komfortu i korzyści energetycznych
fot. SWISSPACER | CALUWIN – kalkulator komfortu i korzyści energetycznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, SWISSPACER uruchomił kalkulator komfortu i korzyści energetycznych CALUWIN.

Metodologia obliczeń została zweryfikowana przez niezależny instytut ift Rosenheim, co potwierdzane jest także na kartach wyniku. Coraz bogatszy w możliwości kalkulator wzbogacony został o kolejną funkcję weryfikującą kompensację ciśnienia za pomocą membrany SWISSPACER Air. To długo oczekiwana opcja, która odpowiada na wiele pytań i wątpliwości, jakie nasuwały się przy stosowaniu tego rozwiązania. Najnowsza edycja CALUWIN 0.134.55 jest na chwilę obecną dostępna jeszcze po angielsku i niemiecku, wkrótce będzie także po polsku.

Okna z Polski instalowane są praktycznie na całym naszym globie, co wiąże się z koniecznością spełnienia różnych warunków, zarówno wynikającymi z obciążeń klimatycznych, jak i różnic wysokości. Teraz w prosty sposób, w trzech krokach, modelujemy szybę wraz z miejscem instalacji (którego współrzędne wspomagane są poprzez Google) oraz ze sposobem transportu oraz przewidywanych przewyższeń. Wynik naszego działania podawany jest w ostatnim wierszu, na podstawie którego weryfikowana jest żywotność szyby zespolonej oraz wytrzymałość podczas operacji logistycznych.

sws 12 20 4

Ten prawdziwy prezent tuż przed świętami Bożego Narodzenia dostępny jest dla każdego użytkownika. CALUWIN w tej opcji wymaga zalogowania się, co odbywa się po błyskawicznym procesie rejestracji.

Zachęcamy do korzystania z tego narzędzia i wierzymy ze będzie ono niezwykle pomocne zarówno podczas wyliczania korzyści energetycznych i komfortu, jak i najnowszej opcji – kompensacji ciśnienia wraz z uwarunkowaniami transportowymi – mówią eksperci SWISSPACER.

Aplikacja CALUWIN jest dostępna na stronie https://pl.swisspacer.com oraz na urządzenia mobilne w środowisku Android jak i iOS.

sws 12 20 2

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
SWISSPACER
44-100, Gliwice
ul. Bojkowska 61
tel.: 602 420 301