Reklama
Wyświetlenia 3695
2 października 2020

Z powodu koronawirusa targi BAU nie odbędą się w tradycyjnej formie

Targi ,
Due to coronavirus, the conventional in-person BAU trade fair will not take place

Mimo że Messe München ma wypróbowaną i przetestowaną koncepcję zachowania higieny w czasie imprezy targowej, wiodące na świecie targi budowlane BAU nie odbędą się w dniach 11-16 stycznia 2021 r. w tradycyjnej formie.

Decyzja o odwołaniu imprezy w jej tradycyjnej formie zapadła podczas spotkania Messe München z komisją doradczą i radą nadzorczą BAU. Zamiast tego od 13 do 15 stycznia 2021 r. targi odbędą się w formacie hybrydowym, oferując wystawcom możliwość zaprezentowania swoich innowacji szerokiej publiczności. 

Format hybrydowy – czego mogą oczekiwać wystawcy i zwiedzający?

BAU 2021 będzie wyglądać zupełnie inaczej niż poprzedni odsłony. Oprócz kompaktowej powierzchni wystawienniczej, format hybrydowy obejmie dodatkową ofertę cyfrową dla wystawców i odwiedzających, którzy nie będą mogli wybrać się do Monachium z powodu ograniczeń w podróżowaniu.

Wystawcy będą mogli zaprezentować ofertę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICM w Monachium oraz w około dwóch halach wystawienniczych. Będą się tam również odbywać fora i pokazy specjalne. Firmy, które zechcą zaprezentować się na miejscu, będą mogły wybierać między kompaktowymi stoiskami systemowymi a indywidualnym projektem.

W cyfrowej części wydarzenia transmisje na żywo i nagrania wideo z przemówień i dyskusji z forów będą dostępne dla globalnej publiczności. Firmy będą miały możliwość wirtualnego prezentowania swoich produktów za pośrednictwem sesji online. Aby skontaktować się i porozmawiać z wystawcami i innymi zwiedzającymi, format hybrydowy ma zaoferować również moduły sieci wirtualnej.

Opcje uczestnictwa online od połowy października

Szczegóły dotyczące nowego formatu targów oraz informacje o możliwościach udziału wystawców i zwiedzających mają być dostępne od połowy października pod adresem www.bau-muenchen.com. Wystawcy, którzy zarezerwowali wcześniej stoisko na targi w tradycyjnej formie, mogą nadal zaprezentować się na miejscu. Inne osoby, które zrezygnowały z udziału w targach z powodu koronawirusa, mogą ponownie rozważyć wzięcie udziału w imprezie, zarówno cyfrowo, jak i na miejscu, już na nowych warunkach.

BAU 2023 już w przygotowaniu

W 2023 roku targi BAU mają powrócić w tradycyjnej formie, ale uzupełnione dodatkowymi ofertami cyfrowymi. Messe München jest bardzo pewne siebie, ponieważ prawie wszyscy kluczowi wystawcy, którzy zrezygnowali z wystawiennictwa na targach w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa, już potwierdzili swój udział w kolejnej imprezie w 2023 roku.

» Pełną informację (w języku angielskim) mogą Państwo przeczytać na: www.windoorexpert.eu

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Reklama