Reklama
Wyświetlenia 3331
14 kwietnia 2020

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie odbędą się w 2020 r.

Targi ,
Termin targów FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze bez zmian

Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa i jej wpływ na światową gospodarkę, NürnbergMesse zdecydowało o odwołaniu FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK w 2020 roku. 

Chcielibyśmy wyrazić nasze szczere podziękowania za zaufanie i liczne, konstruktywne rozmowy z przedstawicielami branży w ciągu ostatnich dni, którzy wsparli nas w procesie decyzyjnym. Nasz cel tworzenia wyjątkowego doświadczenia dla wystawców i odwiedzających w trakcie FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK oraz umożliwiania nawiązywania i rozszerzania relacji biznesowych nie może zostać zrealizowany w dobie kryzysu wywołanego przez koronawirusa – tłumaczy decyzję o odwołaniu imprez Petra Wolf, Członek zarządu NürnbergMesse.

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, NürnbergMesse początkowo przełożyło FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK z marca na czerwiec 2020 r., o czym informowaliśmy Państwa wcześniej (przeczytaj). 

Oczywiście przykro nam, że FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie mogą się odbyć – dodaje Elke Harreiß, dyrektor FENSTERBAU FRONTALE. – Dla naszych wystawców i odwiedzających chcielibyśmy zrealizować targi w 2020 roku w alternatywnym terminie, jednak dynamiczny rozwój pandemii koronawirusa ostateczni wymógł podjęcie decyzji o anulowaniu imprez, co zostało poczynione w ścisłej współpracy z Departamentem Środowiska i Zdrowia Miasta Norymberga. 

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK odbędą się ponownie od 29 marca do 1 kwietnia 2022 r. zgodnie z harmonogramem i rotacją co dwa lata.

» Więcej informacji na: www.frontale.de/seeyou2022

Redaktor:

Reklama