Reklama
Wyświetlenia 474
10 maja 2019

oknonet.pl wspiera Biegające Anioły Hospicjum

oknonet.pl wspiera Biegające Anioły Hospicjum

Wałbrzyscy biegacze zainicjowali akcję „Biegające Anioły Hospicjum”. W ramach niej przebiegną dystans 500 km, a celem jest zebranie 50 000 zł na rzecz wałbrzyskiego Hospicjum. Redakcja oknonet.pl wsparła to wydarzenie. 

Grupa biegowa WAWRZYNTEAM z Oleśnicy oraz Fitklub24 Wałbrzych zainicjowali akcję „Biegające Anioły Hospicjum”. W ramach akcji 10-12 osób przebiegnie w formie sztafety dystans 500 km w czasie 50 godz. Start odbędzie się spod Starej Kopalni w Wałbrzychu, a meta znajduje się pod latarnią morską w Kołobrzegu. 

24 maja 2019 roku wyruszamy spod Starej Kopalni w Wałbrzychu [...]. Biegniemy w sztafecie prosto pod latarnię morską w Kołobrzegu. Przed nami dystans 500 km i około 50 h biegu w bardzo szczytnym celu. Najpiękniejsze w całej inicjatywie jest to, że każdy z Was może wspomóc wałbrzyskie hospicjum, dokonując dowolnej wpłaty na konto zawarte w tym wydarzeniu – tłumaczą inicjatorzy biegu. 

Całość przekazanych przez darczyńców środków zasili konto wałbrzyskiego Hospicjum. Akcja przeprowadzana jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Partnerem akcji jest Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki.

Redaktor:

Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka
Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592