Reklama
Wyświetlenia 422
2 maja 2018

oknonet.pl w gronie członków Związku POiD

Jest nam bardzo miło poinformować, że portal oknonet.pl dołączył do grona członków Związku Polskie Okna i Drzwi w charakterze członka wspierającego. 

Obecność oknonet.pl wśród podmiotów skupionych w POiD stanowi dla nas duże wyróżnienie i pozwala na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie działań służących rozwojowi branży. Z przyjemnością witamy Państwa firmę w szeregach Związku i wierzymy, że nasza wzajemna współpraca przełoży się na sukces całego sektora stolarki budowlanej – mówi Janusz Komurkiewicz, Prezes Zarządu Związku POiD. 

Związek Polskie Okna i Drzwi to organizacja zrzeszająca producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej w Polsce. Celem Związku jest działanie na rzecz rozwoju branży, aktywne wspieranie działań eksportowych, promowanie termomodernizacji budynków oraz wprowadzanie rozwiązań umożliwiających eliminację z rynku wyrobów niecertyfikowanych. Dla środowiska stolarki budowlanej i firm członkowskich, funkcjonowanie POiD, jako reprezentanta interesów sektora i swoistego forum wymiany poglądów, wydaje się być niezbędne. 

Redaktor:

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592