Reklama
Wyświetlenia 472
1 września 2015

oknonet.pl też swój jubileusz ma!

Pierwsza wersja oknonet.pl
fot. oknonet.pl | Pierwsza wersja oknonet.pl

Z okazji naszego 15-lecia chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za to, że w czasie tych kilkunastu lat zaufaliście nam i współpracujecie z nami na wielu płaszczyznach (na dzień dzisiejszy współpracuje z nami kilkaset przedsiębiorstw z branży – zobacz, kto nam zaufał). 

To dzięki Wam, waszej wiedzy i informacjom od Was (od początku istnienia opublikowaliśmy ponad 20 tysięcy informacji prasowych!) oknonet.pl ciągle się rozwija i jest odwiedzany średnio przez 60-70 tysięcy unikalnych użytkowników w skali miesiąca! Dzięki informacjom prasowym skierowanym nie tylko do branżowców, ale i inwestorów indywidualnych, portal jest bazą wiedzy zarówno dla jednych, jak i drugich (proporcje odwiedzin przedstawiają się mniej więcej 50/50). Oknonet.pl istnieje dla Was i dzięki Wam!

Przy okazji jubileuszu opiszemy także, choć w pigułce, historię oknonetu… Tak więc 15 lat temu, gdy Andrzej Kubicki, prowadząc własną działalność w sektorze ślusarki aluminiowej, poszukiwał branżowych informacji w Internecie natrafił na… no właśnie, nie natrafił na nic. Przyszła mu wtedy do głowy myśl, że warto byłoby stworzyć miejsce, gdzie polscy przedsiębiorcy mogliby znaleźć niezbędne im informacje o branży stolarki otworowej; miejsce, które byłoby pomostem między dostawcami, producentami, dealerami i inwestorami indywidualnymi. Od myśli do czynu nie minęło wiele czasu i w 2000 roku z pomocą wspólników powstał oknonet.pl.

Portal, z początku bardzo skromny, był sukcesywnie rozwijany: powstawały nowe działy, do współpracy przyłączały się kolejne firmy, powiększała się baza produktów oraz powstawały coraz to nowsze artykuły. Już po kilku latach oknonet.pl stał się potężną, unikatową bazą, która do dziś cieszy się największą popularnością w sektorze stolarki otworowej. Ważnym punktem w rozwoju firmy była zmiana właścicieli portalu, która nastąpiła w zeszłym roku. Portal trafił w ręce Magdaleny i Andrzeja Parzonków, co było kolejnym kołem zamachowym w rozwoju portalu i zapoczątkowało szereg zmian. Z najważniejszych wprowadzonych w ostatnich miesiącach można wymienić chociażby stronę mobilną portalu oraz możliwość przesyłania zapytań ofertowych bezpośrednio z informacji prasowych lub kart produktów. Kolejne pomysły są już w drodze!

Tak więc dziękujemy Wam serdecznie raz jeszcze i zapraszamy do współpracy (współpraca redakcyjna nic Was nie kosztuje, poza odrobiną czasu…), abyśmy wspólnie pokazywali, jak ciekawa i silna jest branża stolarki otworowej w Polsce. Do zobaczenia, do usłyszenia i do przeczytania!

A tak w imieniu Zarządu POiD o naszym portalu mówi Janusz Komurkiewicz: Z okazji jubileuszu 15-lecia działalności portalu oknonet.pl, w imieniu Zarządu Związku POiD oraz w imieniu naszych Członków, życzę Państwu wielu dalszych sukcesów i ciągłego rozwoju platformy, która już teraz stanowi prawdziwe kompendium wiedzy na temat rynku stolarki otworowej w Polsce. Dużym atutem portalu jest nie tylko wysoki poziom merytoryczny zamieszczonych materiałów, lecz również to, że przydatne informacje mogą znaleźć na nim zarówno inwestorzy indywidualni, jak i branżowcy.

 

Redaktor:

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592