Reklama
Wyświetlenia 1456
19 czerwca 2015

BAKA® – zawiasy SIMONSWERK do drzwi z drewna

BAKA®
fot. SIMONSWERK | BAKA®

SIMONSWERK produkuje zawiasy od ponad 125 lat i dzięki tak wielkiemu doświadczeniu oraz silnej pozycji na rynku europejskimmoże proponować rozwiązania pewne i sprawdzone. Szczególnym osiągnięciemjest wprowadzenie na rynek zawiasów z rodziny BAKA®, które stosowane są dodrzwi z drewna. 

Charakterystyczną cechą tych rozwiązań jest konstrukcjaopierająca się na masywnych korpusach osadzanych w skrzydle i ościeżnicy. Wefekcie otrzymujemy produkt gwarantujący stabilne „połączenie” skrzydła iościeżnicy. Niekwestionowaną zaletą zawiasów BAKA® jest możliwość regulacji 3Dw trzech płaszczyznach (wysokości, luzu bocznego i docisku). Innowacyjnysposób montażu i regulacji zawiasów, a także możliwość samodzielnegozastosowania przez producenta stolarki otworowej szablonów do precyzyjnegookuwania wpisały się w codzienny obraz pracy wielu przedsiębiorstw. 

Paletazawiasów w programie BAKA® jest sukcesywnie od lat poszerzana o nowe modele.Od niedawna, obok sztandarowych zawiasów Baka 2D 20 oraz Baka Protect 3D, pojawiłsię na rynku system zawiasów do drzwi wejściowych z drewna (do domów pasywnych) BAKA® Protect 3D Seria 4000. Nowy model stosowany jest do grubych profili, często do nietypowych rozwiązań. Ponadto wyróżnia się zwiększoną ilościąuszczelek, podniesioną nośnością do 160 kg i komfortowym mechanizmemregulacyjnym. 

Zawiasy BAKA® Protect 3D seria 4000 dostępne są w różnychwariantach i wykończeniach. SIMONSWERK, wprowadzając nowatorskie technicznieprodukty, zapewnia, że wdraża również wśród swoich klientów wiedzę techniczną realizowanąpoprzez doradztwo techniczne wraz z wzorcowym okuwaniem u klienta, a także szybki irzetelny serwis w szeroko rozumianej obsłudze klienta.

Redaktor:

SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.
61-359, Poznań
Św. Antoniego 68 C
tel.: 061 8700112-178
fax.: 061 8700112
Reklama