Reklama
Wyświetlenia 2626
27 marca 2008

Rosinpol - włoska marka moskitier w Polsce

moskitiera rosinpol cr
fot. Rosinpol |

 

Rosinpol – oddział znanej włoskiej firmy ROSIN, specjalizującej się w produkcji systemów moskitier rolowanych, od roku działa na polskim rynku osłon. W Polsce znajduje się magazyn oraz  produkcja dla „detalu”. Szef firmy Patrycjusz Szachta przekonuje do przemyślanych rozwiązań systemowych, umożliwiających łatwe wzbogacenie produkcji o szeroką gamę moskitier. 

 

Skąd pochodzą materiały do produkcji Waszych moskitier?

 

Całość materiałów pochodzi od firmy matki ROSIN, z Włoch. Rosin siatkę ma ze Stanów Zjednoczonych. Pomysły matryc są opatentowane. Do nas przychodzi produkt w postaci komponentu, który jest bardzo łatwy do obróbki. Wystarczy oprzeć się na jednej kasecie i prowadnicach. W rezultacie zbudowanie jednej moskitiery , to w sumie dwa cięcia plus trochę umiejętności manualnych. Ważną cechą produktu jest jego ogromna mobilność.

 

Jaki ma Pan pomysł na zwiększenie świadomości na temat firmy i produktów Rosinpol?

 

Będę się starał przede wszystkim sprzedawać komponenty do produkcji firmom z branży, które będą zainteresowane samodzielną produkcją moskitier. A jeżeli klient indywidualny  byłby zainteresowany kupnem gotowych moskitier,  to również jesteśmy  w stanie go obsłużyć. Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje, w całej Polsce. Obecnie prowadzone są rozmowy z firmami z Warszawy, Słupska. Jest sporo zapytań z Poznania, Torunia, ze Śląska.

 

Chcę maksymalnie wykorzystać zdobyte już kontakty. W tym momencie spotykam się z potencjalnymi klientami, prezentuję nasze wyroby i staram się namawiać do samodzielnej produkcji. W tym sezonie na pewno poświęcimy dużo czasy sprzedaży internetowej, bo to jest bardzo ważne medium.

 

K.C.