Reklama
Wyświetlenia 3517
13 kwietnia 2007

Naturalna Dekoratornia

natura
fot. Natura |

Po raz drugi firma Natura, producent drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, pojawi się w programie Dekoratornia, emitowanym na antenie telewizji TV4 i Polsat 2. Jest to program, w którym dwie stylistki zajmują się dekoracją i przemianą wnętrz, wykorzystując do tego między innymi produkty Natury.

Dekoratornia jest magazynem wnętrzarskim, którego widzowie uczestniczą w wyjątkowym, dynamicznie realizowanym i profesjonalnie prowadzonym „show”. W tajniki aranżacji wnętrz wprowadzają widzów dwie młode stylistki - Sylwia Michalska i Magda Borowiak, stanowiące zgrany tandem znany telewidzom z tego, że urządzają mieszkania z finezją i rozmachem, dbając przy tym o szczegóły i dodatki. Program zawiera porady dotyczące aranżacji wnętrz, opowiadając przy okazji prawdziwe historie bohaterów poszczególnych odcinków.  

 

To już drugi program, w którym uczestniczy Natura. Pierwszy wspólny program pojawił się na antenie 10 września 2006r. Projektantki Magda i Sylwia, korzystając z rad eksperta, produktów i ekipy montażowej Natury, stworzyły niezwykle efektowną zabudowę przedpokoju. Wyniki wspólnej pracy przeszły najśmielsze oczekiwania właścicieli domu.

W niedzielę 22 kwietnia 2007r. pojawi się kolejny odcinek Dekoratorni przygotowany wspólnie z firmą Natura. Program poświęcony będzie oknom i montażowi w systemie illbruck „i3”. Tym razem wyzwaniem dla projektantek będzie montaż wielkiego na całą ścianę okna Natury oraz urządzenie nowego pokoju małego Tadeuszka, zgodnie z jego zainteresowaniami.

Relacje z przeprowadzonych metamorfoz wnętrz będzie można również zobaczyć na stronach internetowych programu Dekoratornia www.dekoratorniatv.pl i firmy Natura www.natura.pl .

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592