Reklama
Wyświetlenia 7720
7 marca 2007

Chińskie szkło FLOAT w Polsce

float
fot. Mosiewicz |

Są chińskie komputery, drzwi... kwestią czasu było pojawienie się szkła FLOAT. Oczywiście są certyfikaty ISO i CE, a produkowane jest w szerokim asortymencie (powlekane, barwione, hartowane, laminowane, itp).

Sprawcą tego pojawienia się jest koszalińska firma PHU MOSIEWICZ, która rozbudowuje logistykę importu i dystrybucji w Polsce i za naszą wschodnią granicę.

lawinowy rozwój nowoczesnego budownictwa (wysokościowego) w Chinach z pewnością nie opiera się o dostawy szkła float spoza tego kraju,o czym świadczy wysoka gotowość chińskich producentów do współpracy zagranicznej. Chińska produkcja staje się bardziej konkurencyjna zarówno pod względem jakości,wydajności, jak i logistyki. Obecne ceny szkła są naprawdę godne zainteresowania. Nie wiem natomiast, jak długo będzie trwać ich korzystny poziom. Uważam, że chińskie szkło nakreśla poważne perspektywy współpracy i cieszę się, że mogę w tej współpracy wziąć udział - powiedział nam Marcin Mosiewicz i dodaje: Codo logistyki, to dolnym pułapem jest jeden kontener, co dla nawet niedużej firmy okiennej nie jest wielkim problemem a cena jest zdecydowanie interesująca. Z drugiej strony nie ma ograniczeń ilościowych, możliwości strony chińskiej są naprawdę duże.

PHU MOSIEWICZ

ul.Broniewskiego 17/117

5-526 Koszalin

tel. 0660 179 280

marcin.mosiewicz@gmail.com

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592