Reklama
Wyświetlenia 1319
23 lutego 2007

Innowacyjna GERDA

Firma GERDA Sp. z o.o. zdobyła Kryształowy Profil 2006 w kategorii DRZWI (za innowacyjność).

 

Dziękuję w imieniu właściciela firmy,jesteśmy zaskoczeni tym bardziej, że nie ma nas w tym roku na targach.Cieszę się, że nasza firma i jej produkty znalazły uznanie klientów.Staramy się cały czas, aby tak było i żeby nasze produkty coraz lepiejich chroniły.

Poniżej uzasadnienia Wielkiej Kapituły Branżowej:

 

 • zakonsekwentne utrzymywanie wysokiej jakości produktów
 • zaodbudowę pozycji jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek

Drzwi SX10 to dobry przykład starań inżynierów firmy, aby produkty firmy "coraz lepiejich (klientów) chroniły".W segmencie drzwi antywłamaniowych do mieszkań wysoka ocena tego modeluwynika głównie z bardzo ciekawych rozwiązań wykończenia drzwi,wysokich parametrów antywłamaniowych oraz wysokiego współczynnikaizolacji akustycznej.

Konstrukcja drzwizostała oparta o model Gerda Star S, wykorzystano masywne żebra zestali hartowanej, zamek centralny ZW6000 z unikatową na skalę światowąwkładkę Gerda RIM 6000. SX to tylko niektóre z zabezpieczeń, któresprawdziły się w modelu S. Oferta wykończenia drzwi, jak zwykle przydrzwiach o symbolu X jest panelowa, jednak przy SX10 opróczstandardowych wzorów frezowania oraz kolorów, oferta zawiera propozycjęzastosowania dodatkowego nowoczesnego wzornictwa. Drzwi Gerda SX10 zewzorem Hel i Alice Springs przypadną do gustu tym, którzy szukająniebanalnych i oryginalnych rozwiązań dla swoich apartamentów lubmieszkań.

Warto również zwrócić uwagę na nowąpropozycję oszyldowania Techno, które w połączeniu z nowym wzornictwempaneli tworzy niezwykle ciekawą kompozycje. Drzwi przeznaczone są dostosowania wewnątrz budynku, a ze względu na bardzo wysokie parametryantywłamaniowe mogą być stosowane w miejscach o bardzo wysokim stopniuzagrożenia włamaniem.

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

 1. Wewnętrzny płat stalowy z blachy ocynkowanej gr. 1,25 mm.
 2. Pianka poliuretanowa (samogasnąca, bezfreonowa).
 3. Stalowe żebra i pręty ze stali hartowanej.
 4. Wymienne panele dekoracyjne  z płyty MDF laminowane folią dekoracyjną. 
 5. Zamek centralny.
 6. Zamki pomocnicze.
 7. Zamek dodatkowy.
 8. Sztywny łańcuch.
 9. Stałe bolce antywyważeniowe 10. Regulowane zawiasy.
 10. Dolna listwa zamykająca.
Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592