Reklama
Wyświetlenia 795
8 lutego 2007

Nagrody na BUDMIE 2007

070208 01
fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie |

Niewątpliwym sukcesem dla firmy jest Złoty Medal MTP za okno o zwiększonej izolacyjności akustycznej 40 dB. Zgłoszone do konkursu okno o zwiększonej izolacyjności akustycznej charakteryzowało się nowoczesnym rozwiązaniem technologicznym i prezentowało wysoki poziom jakości.

Również Wielka Kapituła Branżowa przyznała aż 4 nominacje do nagrody Kryształowy Profil 2006. Dwa w sektorze OKNA: "za skok w rozwoju, odwagę w działaniu" oraz "za stabilny i długoletni rozwój" oraz identycznie w sektorze DRZWI. Również w wyniku przeprowadzonego przez firmę ASM z Kutna - Rankingu Marek Budowlanych STOLBUD S.A. WŁOSZCZOWA zdobył wyróżnienie w kategorii: okna elewacyjne.

Ponadto firma została laureatem nagrody "Bombowa Firma Targów". Jest to nagroda przyznawana przez redakcję TV Biznes najbardziej obiecującym i konkurencyjnym firmom, które wystawiają się na imprezach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obok ekskluzywnej statuetki przyznano firmie 10.000 złotych w postaci emisji spotów reklamowych na antenie TV Biznes.

Stolbud S.A. Włoszczowa jest od wielu lat stałym uczestnikiem targów BUDMA. Tegoroczne stoisko firmy zajmowało powierzchnię 100 m2 i eksponowało 21 wyrobów. Przyznane prestiżowe nagrody, nowy wizerunek firmy oraz duża liczba odwiedzających stoisko są potwierdzeniem, iż STOLBUD S.A. WŁOSZCZOWA jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której historia sięga 1969 roku, kiedy to po raz pierwszy uruchomiono linię produkcyjną.

Warto przypomnieć, ze firma pozyskała ostatnio nowego inwestora strategicznego. 63% akcji firmy zakupił za 12 mln zł Bogusław Wypychewicz, właściciel Zakładu Produkcji Urządzeń Elektrycznych Bogusław Wypychewicz S.A. z Włoszczowy, krajowego lidera w produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Ponadto do Pana Wypychewicza należy spółka Azymut S.C. M.B. Wypychewicz, zajmująca się produkcją narzędzi do plastycznej obróbki metali oraz form do kształtowania tworzyw termoutwardzalnych.

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592