Reklama
Wyświetlenia 465
17 października 2006

BUDMA 2007 prognozy i wystawcy

budma

Tworząc nowy układ salonów tematycznych, organizatorzy BUDMY znaleźli chyba rozwiązanie oczekiwań części wystawców z branży stolarki otworowej, MTP skłania się do  cyklu dwuletniego na przemian z targami fensterbaufrontale w Norymberdze.

Ostatnia edycja zgromadziła ponad 1.200 wystawców z 26 państw; z zaprezentowaną ofertą zapoznało się ponad 50.000 interesantów, którzy przyjechali do Poznania z 45 krajów. Natomiast ekspozycja BUDMY 2007 przygotowywana jest z myślą o pokazaniu nie tylko samych produktów, ale także ich zastosowań. Podzielona jest na czytelne segmenty tematyczne i uzupełniona o strefy specjalne, jak Wyspa Nowości eksponująca najnowsze hity wystawców, czy BudShow pokazujący finalny efekt zastosowań nowoczesnych produktów i technologii.

Salony tematyczne BUDMA 2007

 • Salon materiałów budowlanych

 • Salon stolarki otworowej

 • Salon wykończenia, wystroju i małej architektury

 • Salon usług budowlanych

 • Dachy

 • Centrum Budownictwa Drogowego i Inżynieryjnego

 • Centrum Budownictwa Sportowego

 • Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD

"Zgodnie z oczekiwaniami części wystawców z branży stolarki otworowej, skłaniamy się ku organizacji wystąpienia branży okien i drzwi w pełnej reprezentacji w cyklu dwuletnim na przemian z targami fensterbaufrontale w Norymberdze. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom firm z branży, którym zależy na uczestnictwie w targach BUDMA w cyklu rocznym i umożliwimy im także realizację własnych strategii marketingowych"- powiedziała Violetta Pastwa z biura MTP.

BUDMA 2007 będzie pierwszymi targami, podczas których do dyspozycji wystawców i zwiedzających oddany zostanie zmodernizowany i powiększony kompleks pawilonów w zachodniej części terenów MTP (pawilony 7, 7A, 8 i 8A).  Wynikiem kompleksowej modernizacji jest m.in. wspólny dach pokrywający przestrzeń pomiędzy ww. halami, co znacząco zwiększy komfort zwiedzania zlokalizowanych tam ekspozycji i uczestniczenia w odbywających się eventach. Podczas BUDMY 2007 pawilony te będą miejscem prezentacji pokryć i akcesoriów dachowych, systemów odwodnień i izolacji dachowej.Silniejsza reprezentacja producentów stolarki otworowejPrzyjęte zgłoszenia już dzisiaj potwierdzają, że nasza grupa branżowa będzie reprezentowana znacznie mocniej niż na poprzedniej edycji targów, a wśród wystawców zobaczymy wielu liderów.

Po rocznej przerwie na targi wracają m.in. takie firmy, jak BKV, GARBALIŃSKI, G-U, HAUTAU, MACO, ROTO FRANK, SCHUERING, SIEGENIA-AUBI czy WINKHAUS. Obecne będą firmy profilowe, jak METALPLAST BIELSKO i PROFINE, których oferty zobaczymy po kilku latach nieobecności na targach. Po raz pierwszy natomiast w targach uczestniczyć będzie firma PORTOS oferująca osłony. Ponadto odnotować należy nową grupę branżową BUDMY - maszyny do drewna - którą reprezentować będą m.in. CEFLA, HOMAG, IMAC, SCM oraz TEKNIKA.Stolarka otworowa na targach BUDMA 2007 to trzy podgrupy tematyczne. Dotychczasowe zgłoszenia już teraz pokazują, że ekspozycja w każdej z nich będzie niezwykle interesująca, wśród wystawców będzie bowiem silna reprezentacja rynkowych liderów. Na targach zobaczymy m.in. najnowszą ofertę takich firm, jak:

 • ALUMA, ALURON, CEFLA, DIMEX, DRUTEX, ELUMATEC, FAKRO, FIMTEC, GARBALIŃSKI, LB PROFILE,MAGNUS, MECAL, METALPLAST BIELSKO, MOL, PARAPETY, PORTOS, PRESS-GLAS,PROFINE, ROYAL EUROPA, ROTO FRANK, ROYAL EUROPA, SCHUERING, SELVE, SOMFY, URBAN/RAPID - w grupie szkło, profile, okna, osłony;

 • DR. HAHN, DRE, G-U, KRONODOOR, MACO, METALPLAST LOB, PADILLA, POL-SKONE, PORTA, ROTO FRANK, SIEGENIA AUBI, WINKHAUS - w grupie drzwi i okucia;

 • oraz BIG TOR, CAME, EFAFLEX, HÖRMANN, LEGBUD, POSTAL - w grupie bramy i windy.

www.budma.pl

 

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592