Reklama
Wyświetlenia 562
19 stycznia 2006

Wzorzec okna w ... Krakowie?

 

W cieniu gorącej dyskusji na temat rekomendacji Związku Okiennego o mały włos przemknęłaby inna drobna, ale jakże wymowna rzecz. Na dziesięć firm tylko jedna spełniła kryteria. Czy kogoś dziwi, że to OKNOPLAST-Kraków?

Związek zakupił losowo i poddał badaniom 10 okien O30. Przyjęto 2 zasadnicze kryteria: czy dane okno spełnia formalne warunki wprowadzenia na rynek (oznakowanie, deklaracja zgodności, karta gwarancyjna) oraz czy spełnia parametry techniczne, deklarowane przez producenta. To drugie kryterium zostało sprawdzone w akredytowanym laboratorium badawczym według wymagań jakie stawia każda Aprobata w zakresie okresowych badań wyrobów.

 

Tajemnica sukcesu jest tak naprawdę bardzo prosta - mówi Mikołaj Placek, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży - Najwyższejjakości komponenty i park maszynowy, bardzo wysoka kultura technicznaprodukcji ze stałym nadzorem kontroli jakości, a także świetna załoga idoświadczenia wielu lat na rynku. Niby wszystko wydaje się proste, aletak naprawdę niewiele jest firm, które te kryteria są w stanie spełnić,o czym dobitnie świadczą badania Polskiego Związku Okien i Drzwi. Dlanas najważniejsze jest uczciwe podejście do klienta, dlatego możemypochwalić się 300 tysiącami zadowolonych Klientów, z których 70%pochodzi z tzw. polecenia, czyli zakupiło nasze produkty dziękipozytywnej opinii znajomych, rodziny czy sąsiadów.

Działaniawizerunkowe OKNOPLASTU - Kraków wzbudzają szacunek każdego, kto choćtrochę sie na tym zna. Jednak umiejętny marketing nie zawsze musi iść wparze z prawdą o jakości produktu. Jeśli do dziś ktoś mógł mieć jeszczejakieś wątpliwości, co do wzorcowej organizacji tej firmy, to czasprzyjąć, że można się tylko od nich tego uczyć. Gratulujemy!

Oknonet
58-306, Wałbrzych
Ogrodowa 3A
tel.: +48 509 230 592