Guardian Glass wprowadza szkło Guardian SunGuard® SNX 60 oraz SNX 60 Ultra

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Guardian SunGuard® SNX 60 to jeden z produktów o najwyższej selektywności (stosunek przepuszczalności światła do współczynnika przenikania energii słonecznej) dostępnych na rynku.

Guardian

Guardian SunGuard® SNX 60 to jeden z produktów o najwyższej selektywności (stosunek przepuszczalności światła do współczynnika przenikania energii słonecznej) dostępnych na rynku.


Guardian Glass wprowadza nowy produkt do swojej linii szyb przeciwsłonecznych eXtra Selective: Guardian SunGuard® SNX 60. SNX 60 to idealne rozwiązanie do zastosowania w przypadku elewacji budynków komercyjnych, które wymagają wysokiej wydajności, efektywności energetycznej oraz atrakcyjnego wyglądu.

Nowe szkło SunGuard® SNX 60 oferuje wysoce pożądany, spójny, neutralny wygląd o dużej przejrzystości. Zostało opracowane w celu zapewnienia optymalnych właściwości estetycznych i technicznych zarówno na szkle bazowym float Guardian ExtraClear® – dostępne jako SunGuard® SNX 60 – jak i na niskożelazowym szkle bazowym float Guardian UltraClear™ – dostępne jako SunGuard® SNX 60 Ultra.

Według Nicolasa Gouzou, Kierownika Produktu w firmie Guardian Glass: SunGuard® SNX 60 to pierwszy z nowej generacji produktów powlekanych potrójną warstwą srebra, charakteryzujących się doskonałymi walorami estetycznymi oraz spójnością koloru, niezależnie od kąta widzenia. W bliskiej przyszłości przewidujemy wprowadzenie na rynek kolejnych produktów z tej linii.

SunGuard® SNX 60 to szkło przeciwsłoneczne powlekane potrójną warstwą srebra, które przepuszcza 60% naturalnego światła i jedynie 29% ciepła słonecznego – to jeden z produktów o najwyższej selektywności (stosunek przepuszczalności światła do współczynnika przenikania energii słonecznej) dostępnych na rynku. Może pomóc obniżyć koszty energii w danym budynku poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na sztuczne oświetlenie i klimatyzację, dodając jednocześnie wyrafinowany akcent do projektu przeszklonej fasady. Poza tym, wartość U = 1,0 W/m²K zapewnia bardzo wysoki poziom izolacji termicznej, który pomaga zmniejszyć koszty ogrzewania wnętrza w chłodniejszych okresach.

Nowe szkło SunGuard® SNX 60 dostępne jest zarówno w wersji odprężanej, jak i przeznaczonej do hartowania. Powłoka może zostać również zastosowana na szkle bazowym laminowanym, bezpiecznym lub dźwiękoizolacyjnym.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl