stanowisko:

Specjalista ds. Konstrukcji Aluminiowych

Firma:OKNOPLAST Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:72

Miejsce pracy: Ochmanów (pow. wielicki)

ZADANIA

  • samodzielne opracowywanie ofert z wycenami konstrukcji aluminiowych
  • weryfikację dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów, dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań
  • udział w pomiarach i ustaleniach bezpośrednio na budowie
  • opracowywanie i modyfikacja instrukcji technologicznych
  • nadzór dokumentacji związanej z prowadzonymi produktami
  • wykonywanie zadań związanych ze zgłoszeniami serwisowymi

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów specjalistycznych (AutoCad, mile widziana znajomość środowiska WigaCAD)
  • znajomość norm i przepisów ogólnobudowlanych, w tym także w segmencie konstrukcji aluminiowych
  • ugruntowana wiedza branżowa z zakresu ofertowania różnorodnych konstrukcji aluminiowych, korzystania z katalogów systemowych
  • znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej
  • wysokie kompetencje analityczne
  • orientacja na Klienta
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, skrupulatność

OFERUJEMY

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny zawierający m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę rekreacyjno – sportową
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@oknoplast.com.pl.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.