stanowisko:

Kierownik ekip montażowych

Firma:KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

KOMSTA S.A. - wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i ALUMINIUM. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

   Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem robot montażowych

   Koordynowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez ekipy montażowe

Wymagania

   Umiejętności techniczne

   doświadczenie w zarządzaniu zespołem

   prawo jazdy kat. B

   orientacja na realizację zadań

Oferujemy

   pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

   stabilne zatrudnienie;

   niezbędne narzędzia pracy;

Oferty zawierające CV (najlepiej ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: michal@komsta.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Gielda towarowa
SPRZEDAM - Piła GRAULE ZS170N - fabrycznie nowa Ekipy monterskie- stolarka PCV-przyjmie zlecenia HANDLOWIEC MAŁOPOLSKIE/PODKARPACKIE/ŚLĄSKIE Gdzie kupię tanie okna w Lublinie?
Forum dyskusyjne
Jaki koszt księgowości? Najlepsze rolety "antywłamaniowe" Komu zlecić budowę hali stalowej? jakie parapety wybrać