stanowisko:

HANDLOWIEC NA RYNKU NIEMIECKIM

Firma:REM II Sp. z o. o.
Treść ogłoszenia:
Firma Rem II poszukuje pracownika na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Sprzedaż produktów firmy na rynku  niemieckim
  • Rozwój sieci sprzedażowej
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Hensfort
WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej na rynkach niemieckojęzycznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Podstawy wiedzy technicznej na temat okien
  • Kreatywność, umiejętność komunikacji i negocjacji, dyspozycyjność
  • Wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe szkolenia
  • Wszystko co najlepsze w Świecie Hensfort
CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres praca@hensfort.pl