ogłoszenie
stanowisko:

Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Firma:Schmalz Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

Opis Stanowiska:

· Doradztwo inżynierskie

· Analizowanie potrzeb klientów i dobór rozwiązań

· Wspomaganie realizowania planów sprzedaży

· Przygotowywanie ofert handlowych

· Rozwój bazy danych produktów firmy

· Obsługa reklamacji

Wymagania:

        ·  Wykształcenie wyższe inżynierskie

        ·  Znajomość obsługi systemów CRM’owych

        ·  Umiejętność budowania relacji z klientami

        ·  Dobra znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego w mowie jak i w piśmie

Mile widziane:

    · Doświadczenie w sprzedaży produktów

     · Silna orientacja na osiąganie wyników poparta sukcesami

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listów motywacyjnych oraz CV wraz ze zdjęciem na adres: marketing@schmalz.pl

w tytule wiadomości prosimy wpisać Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)