ogłoszenie
stanowisko:

Przedstawiciel handlowo-techniczny

Firma:PP ALUMINIUM PIOTR PEZDA
Treść ogłoszenia:
PP aluminium, ul. Mikołowska 203, 43-100 Tychy
jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki okiennej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych na inwestycjach oraz budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • wykonywanie pomiarów i uzgodnień na budowie,
  • koordynacja dostaw i prac montażowych,

Wymagania:
  • doświadczenie w branży stolarki PVC i aluminium,
  • samodzielność i samodyscyplina,
  • zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie i miesięczne premie sprzedażowe,
  • pracę w przyjaznej, rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV drogą elektroniczną na adres: sekretariat@ppaluminium.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.