stanowisko:

Technolog konstrukcji aluminiowych Białystok

Firma:Aluss Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:
Firma ALUSS poszukuje kandydata na stanowisko
"Technolog konstrukcji aluminiowych" do biura w Białymstoku.

Wymagania:
  •          Wykształcenie techniczne lub student ostatniego roku,
  •          dobra znajomość programu AutoCad,
  •          prawo jazdy kat. B,
  •          znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
  •          tworzenie dokumentacji produkcyjnej, powykonawczej (instrukcje technologiczne, deklaracje, rysunki    warsztatowe),
  •          sporządzenie ofert dla klientów,
  •          wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
  •          utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  •          prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  •          wsparcie techniczne/nadzorowanie procesu produkcji ,
  •          opracowywanie wpływających zamówień,
  •          kontrola kosztów produkcji zamówień , optymalizacja produkcji,
  •          zamówienia materiałów,
  •          wsparcie techniczne w obmiarach fasad aluminiowych, podczas montażu.
Oferujemy:
  •          stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie,
  •          atrakcyjne warunki finansowe,
  •          możliwość rozwoju zawodowego,
  •          samochód do wykorzystania w celach służbowych, telefon, laptop,
  •          dowolna forma zatrudnienia
CV prosimy przesyłać na adres: biuro@aluss.pl