stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej

Firma:SOLO PPHU

Grupa Solo, wiodący producent stolarki PCV i ALUMINIUM oraz dystrybutor ekskluzywnych towarów z branży stolarki budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY HURTOWEJ
Miejsce pracy: Stalowa Wola- Brandwica

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami , współpracę z zespołem Handlowców, zapewnienie Klientom odpowiedniego serwisu w całym procesie sprzedaży, przygotowywanie ofert i wdrażanie polityki handlowej firmy, prezentowanie oferty handlowej, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, zdolności analityczne, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, handlowe lub techniczne, zaangażowanie oraz motywacja do pracy, dobra znajomość aplikacji biurowych MS OFFICE i obsługi internetu oraz korespondencji e-mail., minimum 6 miesięcy doświadczenia w handlu, preferowana branża stolarki budowlanej.

Oferujemy:
ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, rozwój osobisty, możliwość korzystania z własnej kreatywności, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia produktowe, regularność i terminowość wypłat, stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zdjęciem na adres e-mail: miroslaw.martyna@grupasolo.pl wpisując w temacie: SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami[/i]