stanowisko:

Asystent Zarządu / Pracownik Biura

Firma:SELVE Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą z zagranicznym kapitałem, która istnieje na rynku niemieckim już od prawie
150-ciu lat. W Polsce mamy siedzibę już od 20-stu lat.
Należymy do znanych dostawców na rynku osłon przeciwsłonecznych.
Nasze produkty to wszystko co porusza Państwa rolety, markizy i inne osłony przeciwsłoneczne.
Nasze motto to: „Technika, która porusza.”

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

● wykonywanie zadań poleconych przez Zarząd
● kontakt z urzędami i klientami
● monitorowanie dokumentów Zarządu z uwzględnieniem priorytetów
● współpraca ze wszystkimi szczeblami firmy
● przygotowywanie dokumentacji i statystyk wymaganych przez Zarząd
● prace marketingowe, opracowywanie treści reklamowych i promocyjnych
● koordynacja procesów wewnętrznych firmy w oparciu o wskazówki Zarządu
● Controlling

Oczekiwania:
● Wykształcenie wyższe
● Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
● Samodzielność w działaniu i dobra organizacja
● Bardzo dobra znajomość MS Office
● Wysoka kultura osobista
● Dyplomacja i doskonałe zdolności komunikacyjne
● Otwartość i odpowiedzialność
● Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej na analogicznym stanowisku
● Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

● Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
● Zatrudnienie na umowę o pracę pełny etat
● Miłą atmosferę i dobre warunki pracy w małym zespole
● Praca w siedzibie Firmy w Skawinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

CV w formie pisemnej prosimy kierować na adres e-mailowy:
g.kuliga@selve.pl albo na adres firmy z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016 r.poz.922).

SELVE Polska Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 23A
32-050 Skawina
Tel: 12 262 02 02