Kierownik Regionu Sprzedaży na terenie województwa małopolskiego

Firma:Firma PETECKI

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM

zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierownik Regionu Sprzedaży
na terenie województwa małopolskiego

Opis stanowiska:

·         aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów w obszarze B2B

·         nadzór nad istniejącą siecią sprzedaży

·         realizacja założonych planów sprzedaży

·         doradztwo techniczno-handlowe

·         przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych

·         kontrola i analiza transakcji

·         współpraca w zakresie organizacji procesu logistycznego.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne

·         minimum 3 letnie doświadczenie handlowe w branży budowlanej, w kanale hurtowym, poparte sukcesami sprzedażowymi

·         doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży

·         dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

·         umiejętność efektywnej organizacji pracy

·         umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami

·         odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność

·         prawo jazdy kategorii B

·         doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:

Petecki Investment Sp. z o.o., 62-730 Dobra, Chrapczew 26a

sekretariat.chrapczew@petecki.eu

W tytule należy wpisać nr referencyjny: K/M/09/17

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Petecki Investment sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.  Nr 133, poz. 883 z późniejszymi  zmianami)”