stanowisko:

Technolog Działu Aluminium

Firma:Firma PETECKI

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gostynin

Opis stanowiska:

  • projektowanie konstrukcji, zleceń produkcyjnych
  • opracowywanie technologii produkcyjnej
  • sporządzanie ofert i kosztorysów
  • zamawianie materiału
  • komunikację z klientami dotyczącą opracowywanych wycen i zamówień

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programów MB CAD lub AutoCAD
  • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki aluminiowej
  • znajomość procesów produkcyjnych stolarki aluminiowej

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:
Firma „PETECKI SP. Z O.O.”, 09-500 Gostynin , ul. Krośniewicka 7
lub wysyłając na adres
rekrutacja.gostynin@petecki.eu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz.883)”.