stanowisko:

Referent ds. zakupów

Firma:STOLBUD WŁOSZCZOWA / Grupa Koronea
Treść ogłoszenia:
STOLBUD PSZCZYNA S.A.
ul.Górnośląska 5b, 43-200 PSZCZYNA
zatrudni z okolic Żor, Tychów, Bielska-Białej
na stanowisku :

Zadania:
  •  planowanie zakupów wg ustalonych procedur w spółce,
  •  ścisła współpraca z działami: handlowym i produkcyjnym,
  •  odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
Wymagania:
  •  wykształcenie średnie,
  •  znajomość programów: Word, Excel
  •  zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej,
  •  dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  •  praca w stabilnej firmie,
  •  zatrudnienie na umowę o pracę,
  •  szkolenia oraz rozwój zawodowy

Oferty prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.pszczyna@stolbud.pl
tel.kom.: 602 376 108

Prosimy o dopisanie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( dz. U. Nr 133 poz. 833)”