stanowisko:

Dyrektor Działu Montaży

Firma:SOLO PPHU

 Grupa Solo dynamicznie rozwijający się producent stolarki okiennej z PCV i aluminium oraz dystrybutor renomowanych marek takich jak  Porta, POL-SKONE, DRE, Gerda, Wiśniowski poszukuje osoby do pracy na stanowisku;

Miejsce pracy: Stalowa Wola, Rzeszów, Kraków teren całych Niemiec
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, nadzór i koordynowanie pracy ekip montażowych w kraju ( woj. Podkarpackie, Małopolskie ) i za granicą ( Niemcy ).

Nasza firma potrzebuje stworzyć własne ekipy do montażu okien, ślusarki aluminiowej ( również fasad ), drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, bram garażowych i ogrodzeń.

Docelowo kilkanaście ekip profesjonalistów dobrze wynagradzanych, świadczących usługi na bardzo wysokim poziomie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie posiadała pełną decyzyjność i samodzielność w działaniu. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie uzależnione od wielkości zysku wypracowanego przez cały dział montażu.

Zależy nam na stworzeniu ekip w pełni profesjonalnych, wyszkolonych, wykonujących prace montażowe na najwyższym poziomie zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi.

Wymagania:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać kilkuletnie praktyczne doświadczenie w montażu stolarki oraz doświadczenie w kierowaniu podległymi pracownikami oraz znajomość podstawowych zasad ekonomii.

Oferujemy:

Wymagającą, a zarazem ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenie produktowe, regularność i terminowość wypłat, solidne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii adekwatnej do wyników pracy .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 29.09.2017, wpisując w temacie  - Dyrektor Działu Montaży - na adres e-mail: rekrutacja@grupasolo.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."