ogłoszenie
stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Firma:Effect Glass S.A.

Firma Effect Glass S.A. aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Doradca techniczno - handlowy

Miejsce pracy: region podkarpacki i lubelski

 1. Co będzie należało do Twoich zadań?

  •  kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami na przydzielonym terenie;
  • realizacja strategii handlowej firmy i budżetu;
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji handlowych;
  • doradztwo techniczne;
  • negocjowanie transakcji i umów handlowych;
  • sporządzanie ofert handlowych, szkolenia u klientów;
  • monitoring rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji w branży oraz działań konkurencji;
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań i wyników;
  • kontrola spływu należności.

2. W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń;
  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie;
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. pakiety sportowe, paczki świąteczne, bony podarunkowe, prezenty urodzinowe).

3. Aplikuj do nas jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne;
  • posiadasz doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowca;
  • potrafisz samodzielnie prowadzić rozmowy handlowe i negocjacje;
  • masz doświadczenie w budowaniu nowych rynków zbytu;
  • posiadasz doświadczenie w branży producentów stolarki otworowej (mile widziane).