stanowisko:

Konstruktor stolarki aluminiowe

Firma:Akpo Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
Firma z branży konstrukcji stolarki aluminiowej zatrudni kandydata na stanowisko:

Konstruktor stolarki aluminiowej

Miejsce pracy: Raciechowice (pow. myślenicki)

Opis stanowiska:
  • opracowywanie wycen, kosztorysów konstrukcji aluminiowych
  • samodzielne prowadzenie projektów  w zakresie konstrukcji
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania oferty i wdrożenia produkcji
  • nadzór techniczny nad realizacją projektów
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów
Wymagania:
  • biegła znajomość AutoCad
  • zaawansowana znajomość Excel i pakietu office
  • niemiecki w stopniu minimum średniozaawansowanym,
  • wykształcenie wyższe techniczne bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów: Aliplast,Aluprof.
  • prawo jazdy Kat.B
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres  k.bukowiec@akpo.com.pl