stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – RYNEK HOLENDERSKI

Firma:Firma PETECKI

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w dziale handlowym w zakładzie produkcyjnym w Gostyninie
  • możliwość pracy Home – Office
  • sprzedaż produktów wchodzących w skład oferty Grupy PETECKI
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
  • kontrola i analiza transakcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży okiennej
  • bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:
Firma „PETECKI SP. Z O.O.”, 09-500 Gostynin , ul. Krośniewicka 7
lub wysyłając na adres: rekrutacja.gostynin@petecki.eu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz.883)”.