ogłoszenie
stanowisko:

Database Developer /specjalność obróbki CNC/

Firma:ORGADATA East Europe Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

Database Developer

/Specjalność obróbki CNC/

Miejsce pracy:

Koszalin, woj. Zachodniopomorskie, Polska

Oczekujemy:

  • znajomości branży stolarki aluminiowej,
  • biegłej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomości oprogramowania CAD,
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej,
  • mile widziane będą osoby pracujące na stanowisku konstruktorów lub projektantów.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z partnerami firmy - dostawcami systemów aluminiowych i stalowych. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań, znajomości konstrukcji okienno-drzwiowych i fasad, konsekwencji w realizacji zadań. Niezbędna jest biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę oraz rozwój zawodowy w organizacji międzynarodowej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • liczne szkolenia,
  • pakiet scjalny.

O nas:

Jesteśmy niezależnym, renomowanym producentem oprogramowania ślusarki otworowej i fasad, działającym na wielu rynkach na świecie.
Korzystamy z ponad 25-letniego doświadczenia w opracowywaniu oprogramowania i dzięki programowi LogiKal jesteśmy niezależnym oferentem aplikacji do projektowania aluminiowych konstrukcji okiennych, drzwiowych i elewacyjnych na rynkach międzynarodowych.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o wysłanie CV na adres: info@orgadata.pl.