stanowisko:

Administrator programu Klaes

Firma:FENEDO sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

Firma: Fenedo sp. z o.o. – Producent Okien

W związku z dynamicznym rozwojem firmy - Fenedo poszukuje na stanowisko:

Zadania: Administrowanie bazą programu, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, stały nadzór nad poprawnością pracy programu oraz zawartości baz danych. Stała współpraca z działem produkcji oraz przygotowania produkcji.

- miejsce pracy: Wrocław, ul. Opolska 188

Wymagania:

- znajomość branży stolarki okiennej (mile widziane)

- biegła i zaawansowana wiedza o oprogramowaniu i komputerach

- umiejętność logicznego myślenia

- znajomość rysunków technicznych (dwg)

- odpowiedzialność i rzetelność, determinacja

- silna motywacja do działania

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,

- benefity (ubezpieczenie grupowe, multisport)

- nielimitowaną kawę

- pizza day

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwości rozwoju zawodowego

CV  prosimy przesyłać na adres email: praca@fenedo.pl  z dopisaną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.