stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY WOJ. DOLNOSLĄSKIE

Firma:'MEDOS'
Treść ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy

Region: Dolnoślaskie

Opis stanowiska:

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradztwo w zakresie proponowanych produktów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Realizacja założonego planu Sprzedaży
  • Rozwijanie sieci  sprzedaży

miejsce pracy: Województwo Dolnośląskie oraz część Lubuskiego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzenie samochodu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • Preferowane miejsce zamieszkania Województwo dolnoślaskie

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze
  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy typu: samochód służbowy, telefon służbowy, laptop
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, podstawa plus system premiowy
  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

Oferty  prosimy przesyłać na adres:

e-mail: praca@medos.pl   lub pawel.k@medos.pl