stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Firma:Domix-P
Treść ogłoszenia:

Kluczowe obowiązki:

  • Stały kontakt z niemieckojęzycznymi klientami fimy
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie wycen produktów
  • Doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego
  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wdrążających
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku , elastyczne godziny pracy.

Miejsce pracy: Dobrzeń Mały, k. Opola

 W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@domix-p.pl

lub pod numerem telefonu: 663-726-754